AliExpress

AliExpress

AliExpress to chiński serwis w którym można zrobić tanie zakupy online. Mają bardzo bogatą ofertę akcesoriów samochodowych, Komputerów, Elektroniki, odzieży i produktów dla zdrowia i urody, akcesoriów do domu i smartfonów oraz wiele wiele innych.

AliExpress – informacje

 • chiński odpowiednik allegro
 • najtańsze produkty w sieci
 • wysyłka z Chin

Opinie o AliExpress w sieci

Wiele opinii o AliExpress jest pozytywnych, a to za sprawą najniższych cen w internecie, jeśli ktoś chce zamówić coś najtaniej, tu udaje się właśnie na stronę AliExpress. Negatywne opinie zazwyczaj dotyczą długości przesyłki bądź nieotrzymania towaru, ale otrzymywali wtedy zwrot kosztów.

Główne zalety i wady

+ Plusy :

 • najniższe ceny
 • można tu znaleźć wszystko
 • polityka chroniąca kupującego

– Minusy:

 • długość wysyłki
 • słabe tłumaczenie na polski

Zgadzasz się z opinią internautów o AliExpress?

Wyraź swoją opinię na temat zakupów w AliExpress i pomóż innym podjąć decyzję o skorzystania z ich usług. Czy produkty kupione w tym sklepie spełniają twoje oczekiwania?

7 komentarzy do wpisu „AliExpress

 1. Robiłem zakupy w Aliexpress wiele razy i zawsze produkty dochodziły, jedynym mankamentem jest długość wysyłki, oprócz tego ceny oczywiście najniższe w sieci, wiec polecam jak ktoś ma czas.

 2. Raz jak zamówiłem z alliexpress drona za 50$, to zapłaciłem cło, ale generalnie to jest bardzo losowe. Kolega zamówił tego samego drona i nie zapłacił, a zamawialiśmy w mniej więcej tym samym czasie.

 3. Jak szukam jakichś rzeczy w Polsce, to niektóre rzeczy kosztują 5zł, a za przesyłkę trzeba zapłacić 10zł. Nie wiem jakim cudem na alliexpress da się kupić produkty za mniej niż dolara, a za przesyłkę nie płaci się nic i już zamówiłem dużo takich drobiazgów i zawsze wszystko przychodziło.

 4. Robiłam tam kilka zakupów. Niektóre nie przyszły w czasie regulaminowym i sprzedawca oddal mi pieniądze. Zamówiłam np kokardki, błyszczyk i plecaczek. Bardzo tanio i darmowa przesyłka.

 5. Kiedyś zamawiałem z alliexpres, ale od jakiegoś czasu przestałem, bo większość zamówionych tam rzeczy w rzeczywistości mi się nie przydało. Szkoda, że trzeba długo czekać na paczki z chin, to troche zniechęca.

 6. Bardzo polubiłem zakupy na aliexpress. Darmowa przesyłka to podstawa tych zakupów, można kupić bardzo tanie rzeczy i nie zapłacić nawet złotówki za przesyłkę, co zachęca do kupowania. Kilka razy kupowałem rzeczy poniżej 10zł i wszystko przychodziło, choć musiałem czekać dość długo. Opinia na temat aliexpress pozytywna!

Dodaj komentarz