eSky.pl

eSky.pl

eSky.pl to polska firma z branży turystycznej, oferująca zakup biletów lotniczych i noclegów przez internet. Jest twórcą autorskiej wyszukiwarki produktów z całego świata.

eSky.pl – informacje

 • internetowy agent sprzedaży biletów lotniczych
 • sprzedaż noclegów na całym świecie
 • na rynku od 2004 roku

Opinie o eSky.pl w sieci

Bardzo wiele osób korzysta z usług firmy eSky.pl i zamawia za ich pośrednictwem bilety lotnicze czy noclegi. Większość klientów jest zadowolona ze współpracy z nimi, cenią sobie pełną obsługę i oszczędność czasu, jaką gwarantuje eSky.pl.

Główne zalety i wady

+ Plusy :

 • własna wyszukiwarka
 • duże doświadczenie
 • wiele lotów i noclegów

– Minusy:

 • czasem wysokie prowizje

Czy warto skorzystać z usług eSky.pl?

Jest to subiektywne pytanie, ponieważ jeśli ktoś chce, może taniej sam znaleźć nocleg lub odpowiedni lot, jednak jeśli nie ma się czasu to najlepiej skorzystać z takiego pośrednika jak eSky.pl. A jaka jest Wasza opinia na ich temat?

5 komentarzy do wpisu „eSky.pl

 1. Wydawać by się mogło że kupowanie biletów lotniczych jest prosta sprawa, ale jak miałem kilka przesiadek to już były komplikacje. Na szczęście esky.pl może pomóc w takich sytuacjach, wszystko załatwiamy na jednej stronie.

 2. Esky bierze jakąś prowizję za kupowanie biletów lotniczych, ale jest to bardzo mały procent, a mamy możliwość kupić bilety praktycznie wszystkich linii lotniczych. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie z którego czasem korzystam.

 3. Korzystam często z esky żeby zobaczyć ceny lotów. Czasem kupuje też połączenia z przesiadkami, żeby nie bawić się samemu z kupowanie biletów.

 4. Kupowanie lotów na esky jest banalnie proste i wygodne. Jeśli ktoś nie lubi sam szukać lotów na stronach linii lotniczych, to warto zajrzeć na esky.

Dodaj komentarz